Piotr Kamler

prawnik, radca prawny

Jestem radcą prawnym specjalizującym się w prawie odszkodowawczym, handlowym oraz w obsłudze prawnej cudzoziemców.

Jako członek Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu, wpisany na listę radców prawnych pod numerem WR-3495 od lat zajmuję się praktycznymi problemami prawnymi, jakie towarzyszą każdemu z nas tak w życiu codziennym, jak i zawodowym.

Swoje doświadczenie zawodowe uzyskałem świadcząc pomoc prawną w zakresie procesów likwidacji szkód wypadkowych oraz wywołanych błędami medycznymi (prawo odszkodowawcze), realizowaniu uprawnień konsumenta (w szczególności wobec banków, zakładów ubezpieczeń oraz innych instytucji finansowych), a także zapewnianiu stałej i kompleksowej obsługi spółek prawa handlowego oraz małych przedsiębiorców.

Płynnie porozumiewam się i prowadzę obsługę prawną w języku angielskim.

Wyznaję zasadę, że obok wiedzy o przepisach prawnik powinien cechować się zdolnością do ich objaśniania w przystępny i zrozumiały dla klienta sposób.

Takie właśnie przekonanie legło u podstaw powstania niniejszego bloga. Prawnik nigdy nie powinien utrzymywać klienta w nieświadomości przysługujących mu praw oraz tego jakie działania podejmuje w jego imieniu.

Wszelkie artykuły opublikowane w niniejszym blogu mają charakter wyłącznie edukacyjny i informacyjny. Nie stanowią one porady prawnej ani opinii prawnej. Artykuły te stanowią uproszczone i skrótowe przedstawienie swojej tematyki, mające na celu ułatwienie Państwu zrozumienia podstawowych zagadnień prawnych oraz poznanie przysługujących praw.

Do każdej sprawy należy podchodzić indywidualnie i jedynie skorzystanie z usług prawnika, po przedstawieniu mu wszystkich okoliczności konkretnej sprawy umożliwia zapewnienie w pełni rzetelnej pomocy prawnej.

Jeśli trafili Państwo tutaj właśnie szukając takiej pomocy, zapraszam do działu Usługi Prawne.